2020 August 16   ,   ٢٧ ذو الحجّة ١٤٤١   ,    یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹     
نتایج مرتبط با کلیدواژه صادرات
پایگاه اطلاع رسانی دولت خبر داد: رشد ۹۳ درصدی گاز در دولت دوازدهم

پایگاه اطلاع رسانی دولت گزارش داد که با رشد ۹۳ درصدی، صادرات گاز ایران به کشورهای همسایه در سال ۹۸ به ۱۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون متر مکعب رسید در حالی که این عدد در سال ۹۲ حدود ۹ میلیارد مترمکعب بود.

یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد: فروش ۴.۲ میلیارد دلار ارز صادراتی در نیما طی ۴ ماه

از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا پایان تیرماه در سامانه نیما رقمی معادل ۴ میلیارد و ۲۴۰ میلیون یورو ارز حاصل از صادرات به فروش رسیده و ۲ میلیارد و ۷۱۱ میلیون یورو خرید برای واردات انجام شده است.

چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی صورت پذیرفت: صادرات ماشین‌آلات بسته‌بندی مواد غذایی ایرانی به ۴ کشور

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی علاوه بر افزایش ظرفیت تولید کشور به میزان سالانه ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات توزین مولتی هد برای بسته‌بندی مواد غذایی، موفق به صادرات این محصول به ۴ کشور نیز شده ایم.

چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
نماینده کرمان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: لزوم حذف پیمان‌سپاری ارزی از صادرات پسته

حسین جلالی گفت: قانون پیمان‌سپاری ارزی از صادرات پسته باید برداشته شود.

چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد: ارائه تسهیلات در قالب بسته حمایت از صادرات غیرنفتی در گرو رفع تعهد ارزی

حمید زادبوم گفت: تخصیص تسهیلات ریالی صادرات از محل منابع صندوق توسعه ملی در گرو ثبت نام در سامانه سپیدار و نیز نداشتن تعهدات ارزی معوق است.

یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
بر اساس تفاهم نامه‌ خانه معدن ایران و اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان: صادرات محصولات معدنی از طریق عمان

بر اساس تفاهم نامه‌ خانه معدن ایران و اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان حضور فعالان اقتصادی حوزه معدن ایران در عمان و صادرات محصولات معدنی ایرانی از طریق این کشور افزایش می‌یابد

یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
رئیس کمیسیون معدن اتاق ایران خبر داد: تزریق ارز صادراتی فوالاد و مس به بخش خودرو

بهرام شکوری گفت: هم‌اکنون صنعت مس و فولاد همکاری خود را با صنعت خودرو آغاز کرده و ارز حاصل از صادرات خود را در اختیار صنعت خودرو و قطعه قرار داده‌اند.

یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه خبر داد: افزایش ۳۳ درصدی صادرات از مرز پرویزخان

خلیل حیدری گفت: در چهار ماه سپری شده از سال جاری، گمرک پرویزخان قصرشیرین با ۵۶۲ میلیون و ۵۹۷ هزار و ۷۱۸ دلار کالا بیشترین حجم کالای صادراتی خروجی از مرزهای استان را به خود اختصاص داد که در مقایسه بامدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش ۳۳ درصد و از حیث وزن ۷۸ درصد افزایش داشته است

یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
وزیر نیرو اعلام کرد: رد ارتباط خاموشی های اخیر با صادرات

وزیر نیرو گفت: این مساله که گفته می شود اعمال خاموشی ها برای اجرای تعهد در صادرات برق بوده کاملا کذب بوده چراکه اولویت ما در ابتدا تامین مصارف داخلی است.

یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد: لزوم تمرکز بیشتر بانک مرکزی بر صادرکنندگان بزرگ

احسان خاندوزی می گوید: اگر تمرکز بانک مرکزی فقط بر روی صادرکنندگان بزرگی که ارز خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برنگردانده‌اند قرار دهد می‌تواند بخش زیادی از نیازهای دوره کوتاه مدت کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تأمین کند.

یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
صادرکننده نمونه لبنیات کشور مطرح کرد: روند مطلوب اعطای تسهیلات در بانک توسعه صادرات

مدیرعامل شیرپاشتوریزه پگاه آذربایجان غربی می گوید بانک توسعه صادرات ایران به نسبت سایر بانک های توسعه ای شرایط مناسب تری را در حوزه تامین مالی برای مشتریان در نظر گرفته است.

یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس : پیشنهاد های بانک توسعه صادرات قابلیت اجرایی دارند

محمدرضا پورابراهیمی می گوبد: راهکارهای پیشنهادی بانک توسعه صادرات پیرامون ارتقا توان و ظرفیت حمایت از صادرات این نهاد توسعه ای، کاربردی و دارای قابلیت اجرایی است.

یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹
سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی مطرح کرد: دستیابی به ارزش افزوده گاز با بهره گیری از استراتژی تلفیق انرژی

حمید حسینی معتقد است می توان با استراتژی تلفیق انرژی بتوانیم با استفاده از گاز ارزان توسعه را رقم و از ارتقا ارزش افزوده گاز بهره برد.

یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹
مدیرعامل شرکت صرافی توسعه صادرات تشریح کرد: شبکه سازی صرافی توسعه صادرات برای کمک به صادرکنندگان

به گفته محسن بوالحسنی با گسترش دامنه تحریم ها در سال های اخیر صرافی توسعه صادرات بر آن شد تا با کمک کارگزاران پوششی این بانک در سراسر دنیا و به خصوص کشورهایی که به دلیل تحریم، محدودیت های شدیدتری را در حوزه نقل و انتقالات ارزی با ایران دارند، شبکه ای از خدمات مویرگی ایجاد کند.

سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: تقدیر مدیر بانک توسعه صادرات از مدیر عامل پگاه آذربایجان غربی

مدیر شعب بانک توسعه صادرات استان آذربایجان غربی ، از عملکرد و دستاوردهای سید فضل اله قریشی در حوزه صادرات تقدیر کرد.

دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می کند دومین میز کالا- کشوری قطر

مدیرکل دفتر عربی آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: دومین میز کالا_ کشوری قطر با رویکرد بررسی زمینه‌ها و راهکارهای صادرات محصولات لبنی به این کشور و تلاش برای افزایش صادرات در این حوزه توسط دفتر عربی آفریقایی و با همکاری دفتر توسعه صادرات محصولات غذایی و کشاورزی سازمان توسعه تجارت ایران امروز برگزار می‌شود.

دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
رئیس اتاق بازرگانی ایران و عراق خبر داد: توافق جدید برای بازگشت ۳ میلیارد دلار از عراق

یحیی آل اسحاق از توافقات انجام شده با عراق برای بازگشایی مرزهای جنوبی ایران با این کشور، هفته ای دو روز و بازگشت ارز صادراتی دولتی خبر داد.

دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
دومین جلسه کمیته مشورتی ضمانت صادرات مطرح شد: شناسایی ریسک های جدید صادرکنندگان

ورود صندوق ضمانت صادرات ایران به حوزه حمایت از واردات مواد اولیه منجر به تولید کالاهای صادراتی ، خرید دین اسناد صادراتی و حمایت ویژه از صادرکنندگان در شرایط بحرانی تحریم و جنگ اقتصادی بوده که افزایش صادرات و تحقق شعار جهش تولید را به دنبال خواهد داشت.

دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
معاون طرح و برنامه وزارت صمت اعلام کرد: عدم تمدید مهلت پایان شهریور ماه برای بدهکاران حساب ذخیره ارزی

به گفته سعید زندی طبق مهلت تعیین شده در آیین نامه، بدهکاران فقط تا پایان شهریور سالجاری فرصت دارند اقساط سررسید شده خود را یا به صورت یکجا پرداخت نموده و یا در صورت عدم امکان پرداخت اقساط سررسید شده به صورت یکجا، با درخواست از بانک عامل نسبت به تقسیط بدهی حداکثر تا چهار سال در اقساط شش ماهه اقدام نمایند.

دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
بانک مرکزی خبر داد: تصویب بسته سیاستی نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات سال ۱۳۹۹ و رفع تعهدات ایفا نشده سال های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸

بسته سیاستی نحوه برگشت ارز حاصل از صادرات سال ۱۳۹۹ و رفع تعهدات ایفا نشده سال های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ توسط وزرای "نفت"، صنعت، معدن و تجارت" و "امور اقتصادی و دارایی"، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و رئیس‌کل بانک مرکزی تصویب شد.

دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: