2020 April 7   ,   ١٤ شعبان ١٤٤١   ,    سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹     
نتایج مرتبط با کلیدواژه اگزیم نیوز
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری: حمایت حقوقی و قضایی از واحدهای تولیدی خواهیم داشت

سخنگوی قوه قضاییه از نقش این دستگاه در جلوگیری از تعطیلی بیش از ۹۹۰ واحد تولیدی و پیشگیری از بیکار شدن کارگران این واحدها در راستای تحقق رونق تولید خبر داد.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد: ممنوعیت برخی صرافان برای حضور در سامانه نیما

عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی ایران با برشمردن موانع پیش روی صادرکنندگان و واردکنندگان در سامانه نیما گفت: تمامی ۶۵۰ صرافی که از بانک مرکزی مجوز دارند، اجازه فعالیت در سامانه نیما را ندارند و همین امر، منجر به برخی قیمت‌سازی‌ها در سامانه نیما می‌شود.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: امکان جهش تولید در فرش با نگاه بلندمدت

عضو اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش دستباف ایران، جهش تولید در صنعت فرش را با برنامه‌ریزی بلند مدت ممکن دانست و گفت: تنها راه‌کار ما در شرایط فعلی ورود به بازارهای شرق آسیا است.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
به گزارش اگزیم نیوز: اولین عملیات حمل‌ و نقل ترکیبی تحت رویه تیر بین هند- ایران- افغانستان برقرار شد

اولین عملیات حمل‌ و نقل ترکیبی تحت رویه تیر بین هند- ایران- افغانستان برقرار شد.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
به گزارش اگزیم نیوز: شرکتهای کشتیرانی باید به صورت تمام وقت خدمات بدهند

انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته در اطلاعیه‌ای به تمامی شرکتهای کشتیرانی و نمایندگی کشتیرانی اعلام کرد که تمام شرکتهای خدمات دریایی و بندری باید فعالیت های حرفه ای خود را از سر گرفته و تمام وقت، ارایه خدمت نماید.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
به گزارش اگزیم نیوز: صادرات زعفران متوقف شد

نائب رئیس شورای ملی زعفران با اشاره به متوقف شدن صادرات طلای سرخ و تعطیلی بازار گفت: بعد از کرونا و باز شدن بازارها باید روند عرضه زعفران را مدیریت کنیم تا قیمت ها بیش از اندازه افت نکند.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی: مهمترین راهکار برون رفت از وضعیت رکود تورمی کرونا، جهش تولید است

فولادگر رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: مهمترین راهکار برون رفت از وضعیت رکودی که در ماه‌های آینده فراگیر می شود، بحث جهش تولید است.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: فشار بازار برای کاهش تولید نفت آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به درخواست احتمالی اوپک برای کاهش تولید نفت آمریکا گفت تاکنون چنین درخواستی داده نشده است تا درباره آن تصمیم بگیرد اما بازار نفتی این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهد.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: افتتاح خط تولید ماسک با حضور معاون اول رییس جمهور

معاون اول رییس جمهور صبح امروز (سه شنبه) با حضور در شهرک صنعتی نصیرآباد رباط‌کریم خط تولید انواع ماسک پزشکی و فیلتردار را افتتاح کرد.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: گام‌های نظام بانکی برای مهار تبعات اقتصادی کرونا

مقابله با تبعات اقتصادی شیوع کرونا از برنامه‌های اصلی دولت و نظام بانکی به شمار می‌رود که بر اساس آن تلاش شده با تامین تسهیلات ارزان‌قیمت، تعویق بازپرداخت وام‌ها و اجرای طرح‌های حمایتی از پیامدهای منفی این بحران کاسته شود؛ نکته مهم اینکه این گام‌ها در شرایط تحریم‌های بی‌سابقه آمریکا برداشته شده است.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی: «شستا» بورسی می‌شود

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با اعلام خبر بورسی شدن این شرکت در آینده نزدیک گفت: حداکثر تا هفته اول اردیبهشت ماه سال جاری نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد شستا در بورس عرضه شود.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
نماینده کارگران در شورای عالی کار : کارگران با حقوق سال قبل قادر به زندگی نیستند

نماینده کارگران در شورای عالی کار، پیشنهاد فریز مزدی کارفرمایان را موج سواری کرونایی تعبیر کرد و گفت: تکلیف دستمزد کارگران باید هرچه سریع تر مشخص شود در غیر این صورت روی قراردادهای کارگران و مستمری بازنشستگان و بازار کار اثر منفی خواهد گذاشت.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
به گزارش اگزیم نیوز: صادرات استان مرکزی به ۹۷۸ میلیون دلار رسید

مدیرکل گمرکات استان مرکزی گفت: صادرات استان در سال ۹۸ به ۹۷۸ میلیون دلار رسید.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
با هدف توسعه روابط تجاری ایران صورت می‌گیرد: عزم دولت و بخش خصوصی در فعال‌سازی دفاتر تجاری در خارج از کشور

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از ادامۀ رایزنی‌ها در سال جدید با وزارت امور خارجه، بخش خصوصی و سازمان‌های زیرمجموعه وزارت صمت به منظور فعال‌سازی دفاتر تجاری خارج از کشور و استفاده از ظرفیت‌ این بخش‌ها جهت بهره‌برداری در امور بازرگانی و تجارت خارجی خبر داد.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
رئیس بانک مرکزی اعلام کرد: کاهش ذخیره قانونی بانک ها برای تامین اعتبار تسهیلات با نرخ ۱۲ درصد

پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر اعطای وام یک میلیون تومانی اعتبار خرید به ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر با نرخ ۱۲ درصد و باز پرداخت ۲۴ ماهه با تنفس ۴ ماهه به توصیب ستاد اقتصادی دولت رسید.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
آمار ۱۱ ماهه سال ۹۸ نشان داد: رشد ۱۲۱ درصدی تامین مالی از طریق بازار سرمایه

تامین مالی از طریق بازار بورس در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۸ در مجموع تامین مالی سرمایه‌ای و بازار بدهی به ۱۶۵هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان رسید که رشدی ۱۲۱ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال ۹۷ نشان می‌دهد.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: قدردانی روحانی از موافقت رهبر انقلاب با برداشت یک میلیارد یورو از صندوق توسعه ملی

رییس جمهوری با قدردانی از موافقت رهبر معظم انقلاب با درخواست برداشت مبلغ یک میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای مقابله و مدیریت عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، دستورات لازم را برای تامین نیازهای ضروری در این عرصه، صادر کرد.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
استاد مدیریت دانشگاه صنعتی شریف در مصاحبه با اگزیم نیوزمطرح کرد: انضباط مالی و افزایش بهره وری دستاورد واگذاری سهام شرکت های دولتی

علینقی مشایخی می گوید: وقتی شرکت ها صاحب سهامداران متعددی در بازار سهام شوند معمولا سهامداران مطالبه گر هستند و از شیوه عملکرد شرکتی که در آن سرمایه گذاری کرده اند مطالباتی دارند و مدیریت آن شرکت نیز باید در مجامع نسبت به عملکرد سالانه پاسخگو باشد و حتما این نوع مطالبه گری و پاسخگویی به انضباط مالی و نظم عملیاتی شرکت ها منجر خواهد شد

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
وزیر اقتصاد مطرح کرد تخصیص۱۰۰ هزار میلیارد تومان کمک به بخش های متاثر از کرونا

فرهاد دژپسند شب گذشته در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما اعلام کرد: تولید ناخالص داخلی کشور تا ۱۵ درصد از کرونا متاثر می شود. البته سعی ما براین است که با تدابیر اندیشیده شده، این اثر را به حداقل برسانیم.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
به گزارش اگزیم نیوز: تعرفه صادرات مرغ کاهش می‌یابد

دبیر ستاد تنظیم بازار از کاهش مصرف مرغ به دلیل برگزار نشدن مجالس مختلف در پی شیوع ویروس کرونا و کاهش قیمت این محصول در بازار خبر داد و اعلام کرد که برای حمایت از مرغداران؛ عوارض صادرات مرغ که پیش از این به ازای هر کیلو ۵۰۰۰ تومان بود، به ۱۵۰۰ تومان کاهش می‌یابد و شرکت پشتیبانی امور دام کشور نیز قرار است گوشت مرغ مازاد در بازار را خریداری کند.

دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: