2020 August 16   ,   ٢٧ ذو الحجّة ١٤٤١   ,    یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹     
نتایج مرتبط با کلیدواژه اوراسیا
نائب رئیس کنفدراسیون صادرات ایران مطرح کرد: لزوم توجه به رویکرد حرفه ای و تخصصی در بازاریابی بین المللی

قدیر قیافه می گوید: عمده صادرکنندگان فعال در بازار عراق و افغانستان به دلیل شباهت های فرهنگی بسیار و مسائل اقتصادی نیازی به تغییر محصول متناسب با نیازها و ذائقه مصرفی این بازارها نمی بینند، استانداردهای بازارهای عراق و افغانستان پایین است و تقریبا محصولات مازاد بر نیاز داخلی کشور ما را به خوبی مصرف می کنند اما شرایط بازار اوراسیا کاملا متفاوت است.

دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹
در نخستین نشست نمایندگان ایران و اتحادیه اوراسیا در چارچوب موافقتنامه تجاری مطرح شد: رشد ۱۴ درصدی تجارت ایران و اتحادیه اوراسیا

در نشست ویدئو کنفرانسی مشترک جمهوری اسلامی ایران با پنج کشور اتحادیه اوراسیا و وزیر تجارت اتحادیه اوراسیا آمار تجارت ایران و کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا اعلام و مشکلات پیش روی این توافقنامه مورد بررسی قرار گرفت.

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: ظرفیت های توسعه روابط تجاری ایران و ارمنستان

صادرات ایران به ارمنستان در سال ۲۰۱۹ بیش از ۳۲۴ میلیون دلار شده که نسبت به سال ۲۰۱۸ رشد بیش از ۲۰ درصدی داشته است و همچنین با عضویت ایران در اتحادیه تجاری اورسیا، ایران در بحث صادرات به ارمنستان از آلمان و ترکیه پیشی گرفته است.

چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: لزوم گذار از تجارت سنتی به رویکرد صادرات محور حرفه ای برای اتحادیه تجاری اوراسیا

کالای صادراتی کالایی است که بتواند حداقل در میان‌مدت در بازار هدف با سایر عرضه‌کنندگان رقابت کند و ضمن حفظ و بلکه ارتقاء سطح کیفی، نه تنها افزایش قیمت نداشته باشد، بلکه در مواقع لزوم انعطاف قیمتی هم داشته باشد

سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد: رشد ۸۵ درصدی صادرات ایران به اوراسیا در اقلام مشمول تخفیف تعرفه

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از رشد ۸۵ درصدی صادرات ایران به اوراسیا در اقلام مشمول تخفیف تعرفه خبر داد.

چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
یک کارشناس اقتصادی در مصاحبه با اگزیم نیوز عنوان کرد: چالش ها و راهکارهای توسعه صادرات به کشورهای منطقه اوراسیا

مهدی اسماعیلی می گوید: باید در حوزه روابط مان با کشورهای اوراسیا به توافقاتی دست پیدا کنیم تا مراودات مالی مان به هر شکلی که شده انجام بگیرد. اگر در حوزه های مختلف تجاری مان با کشورهای حوزه اوراسیا صادرات خدمات فنی و مهندسی را در اولویت قرار دهیم باید ریسک های مراودات بانکی و مالی مان را کاهش دهیم.

سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
با هماهنگی بخش دولتی و خصوصی صورت میگیرد: فعال‌تر کردن روابط تجاری ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا

نشست نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و بخش‌های خصوصی فعال و صاحب نظر در زمینه تجارت با اتحادیه اقتصادی اوراسیا جهت بررسی راهکارهای فعال‌تر کردن موافقتنامه موقت تشکیل منطقه تجارت آزاد بین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا به ریاست معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد.

دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
سخنگوی گمرک اعلام کرد: تجارت خارجی ایران با اوراسیا به ۲.۵ میلیارد دلار رسید

دبیر شورای اطلاع رسانی گمرک گفت: در طی ۱۱ ماه سال جاری، میزان صادرات ایران به کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در مجموع یک میلیارد و۲۴۴میلیون و۵۳۶ هزارو ۲۱۰ دلار بوده است که این مقدار در مدت مشابه سال ۹۷، با میزان ۵۵۰ میلیون و۴۱۰ هزارو ۹ دلار، رشد ۱۰۵ درصدی را به همراه داشته است.

سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
عضوهیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران مطرح کرد چابهار بر مدار توسعه

محمدعلی نشاطی معتقد است با توسعه شبکه ریلی و ایجاد خط آهن برای بندر چابهار، تجارت خارجی کشور به منطقه اوراسیا شتاب بیشتری به خود می گیرد.

دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
رییس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران تشریح کرد: اهمیت سلیقه مصرف کننده در بازار اوراسیا

کاوه زرگران می گوید: مهم ترین چالش ما برای ورود به بازار فراورده های غذایی اوراسیا انطباق محصولات با سلیقه مصرف کنندگان است.

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
نایب رئیس کنفدراسیون صادرات ایران اعلام کرد: ایران تامین کننده داروهای حساس در منطقه اوراسیا

به گفته قدیر قیافه چندین شرکت دانش بنیان ایرانی در کشور روسیه حضور فعال دارند و سرمایه گذاری مستقیم انجام داده اند؛ ما اکنون تامین کننده داروهای حساسی مانند داروهای ام.اس و سرطان در کشور روسیه و منطقه اوراسیا هستیم.

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
نایب رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه: ماندگاری در بازار اوراسیا نیازمند برنامه راهبردی است

قدیرقیافه معتقد است برای ماندگاری در بازار های جهانی به خصوص اوراسیا نیازمند برنامه راهبردی مشخص هم در سطح کلان و هم در سطح خردهستیم

شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
نایب رییس کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات اتاق بازرگانی: ۳۰ درصد از کالاهای تجاری با اوراسیا جزو اولویت‌های گروه چهار است

نایب رییس کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات اتاق بازرگانی می‌گوید با وجود برداشته شدن تعرفه ۳۸۰ قلم کالا از سوی ایران برای کشورهای اتحادیه اوراسیا، اما همچنان ۲۰ تا ۳۰ درصد از این کالاها جز اولویت چهارم واردات هستند.

دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
رییس پارلمان بخش خصوصی تشریح کرد معضلات تجارت با اوراسیا

شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
مشاور امور بین‌الملل سازمان توسعه تجارت رشد ۷۵ درصدی صادرات به بازارهای اوراسیایی

میرهادی سیدی می گوید: در ۹ ماهه امسال حدود ۷۵ درصد صادرات ما به کشورهای عضو اوراسیا افزایش یافته است

یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در گفتگو با اگزیم‌نیوز: صادرات محصولات کشاورزی به بازارهای اوراسیا کلید خورد

حسن فروزان فرد گفت: در حال حاضر زمینه صادرات برخی محصولات کشاورزی به اوراسیا کلید زده شده است. با توجه به اینکه ما هم از اوراسیا حجم قابل توجهی از مواد اولیه را وارد کشور می‌کنیم صادرات کالاهای غیرنفتی در این شرایط فعلی منطقه اقدام خوبی است

دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
سخنگوی گمرک اعلام کرد: رشد ۱۱۶درصدی صادرات به کشورهای عضور اتحادیه اوراسیا

صادرات کشور به اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا ، با۱۱۶ درصد افزایش از لحاظ وزنی و ۷۲ درصد افزایش از لحاظ ارزش به ۷۸۳ میلیون دلار رسید.

شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
رئیس کل گمرک ایران كاهش ايستايي كالاها با همكاري وزارت گمرك اوراسيا

رئیس کل گمرک ايران، در همایش تجارت با اوراسیا از همکاری وزارت گمرک اوراسیا براي به حداقل رساندن ایستایی کالاها خبر داد

یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: