2020 June 5   ,   ١٤ شوّال ١٤٤١   ,    جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹     
نتایج مرتبط با کلیدواژه رییس کنفدراسیون صادرات ایران
اگزیم نیوز گزارش می دهد: کسب و کارهای کوچک و متوسط قربانیان اصلی شیوع کرونا

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه کرونا، هزینه اصلی در کشور را بر اقتصادهای خرد و کوچکی تحمیل خواهد کرد، گفت: باید بانک اطلاعاتی از درآمد تمامی افراد و نیز اقشار آسیب‌پذیر جامعه تهیه شود تا دولت در مواقع اضطرار بتواند، چتر حمایتی را به صورت هدفمند بر سر اقشار مختلف مردم گستراند.

یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
اگزیم نیوز گزارش می دهد: جزئیات پیشنهاد فعالان اقتصادی برای حمایت از صادرات به دولت

رییس کنفدراسیون صادرات ایران پیشنهاد داد که سازمان امور مالیاتی و بانک مرکزی با کسب مجوز، دست کم ۵۰ درصد از مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان در سال ۹۸ را به طور علی‌الحساب به صادرکنندگان بازگردانند.

شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹
رییس کنفدراسیون صادرات ایران تشریح کرد تصویر صادرات در فضای پساکرونا

رییس کنفدراسیون صادرات ایران معتقد است نه تنها اقتصاد ایران که اقتصاد سراسر جهان پس از شیوع ویروس کرونا تصویری جدید پیدا کرده که باید دید تاثیرگذاری این ویروس بر اقتصاد تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران: خریداران کالاهای ایرانی حاضر به انعقاد قرارداد بلندمدت با صادرکنندگان نیستند

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه دولت هیچگاه به اجرای صحیح بندهای قانونی مرتبط با لحاظ کردن مابه التفاوت تورم داخلی و خارجی در نرخ ارز، پایبند نبوده است، گفت: به دلیل تصمیمات خلق‌الساعه و کوتاه مدت از سوی دولت، خریداران کالهای ایرانی حاضر به انعقاد قرارداد بلندمدت با صادرکنندگان نیستند.

شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد: ممنوعیت برخی صرافان برای حضور در سامانه نیما

عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی ایران با برشمردن موانع پیش روی صادرکنندگان و واردکنندگان در سامانه نیما گفت: تمامی ۶۵۰ صرافی که از بانک مرکزی مجوز دارند، اجازه فعالیت در سامانه نیما را ندارند و همین امر، منجر به برخی قیمت‌سازی‌ها در سامانه نیما می‌شود.

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران: پیگیری‌ها برای دریافت اختیارات کامل برای کارگروه توسعه صادرات ادامه دارد.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران از تداوم پیگیری‌ها در خصوص تفویض اختیارات اصول ۱۲۷ یا ۱۳۸ قانون اساسی به کارگروه توسعه صادرات خبر داد و گفت: موضوع در آینده‌ای نزدیک جهت طرح موضوع به هیات وزیران ارجاع خواهد شد.

چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹
رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی تهران: واکنش فعالان اقتصادی به ابلاغیه جهانگیری برای تدوین بسته حمایت از صادرات در سال ۹۹

رئیس کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه اگرچه معاون اول رئیس جمهور بسته حمایت از صادرات را ابلاغ کرد؛ اما عملا بدنه دولت اعتقادی به حمایت از صادرات ندارد، گفت: سازمان برنامه و بودجه اعتقادی به پرداخت بودجه‌های مربوط به حمایت از صادرکنندگان در قالب بسته حمایتی ندارد.

سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران: حجم بالای نقدینگی، سیاستهای بانکی را ناکارآمد کرد

رئیس کنفدراسیون صادرات می گوید: سیستم بانکی که باید از تولیدکنندگان حمایت کند به دنبال حمایت از واحدهای اقماری خود است و منابع مالی را بیشتر به واحدهای زیرمجموعه خود تخصیص می‌دهد که این باعث ایجاد یک رقابت ناسالم می‌شود، درست است که بانک‌ها به عنوان بنگاه اقتصادی هستند اما در هیچ جای دنیا به عنوان رقیب اقتصادی نیستند.

دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
رئیس کنفدارسیون صادرات ایران: باید تاثیر کرونا بر صادرات را کم کنیم

رییس کنفدراسیون صادرات ایران معتقد است برای آنکه تاثیر شیوع کرونا بر صادرات کالایی ایران کاهش یابد، باید صادرکنندگان و رایزنان اقتصادی فعالیت‌های خود را مضاعف کرده و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنند.

دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
آمارهای مقایسه‌ای صادرات نشان داد: تحولات تازه در حجم صادرات به مقاصد اصلی صادراتی

آمارهای مقایسه‌ای از صادرات ایران در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نشان می‌دهند که صادرات غیرنفتی کشور به مقاصد اصلی صادراتی با کاهش همراه بوده‌اند ولی در این بین، بیشترین میزان اُفت به هند مربوط بوده است.

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸
رییس کنفدراسیون صادرات ایران: شیوع کرونا تاثیری بر صادرات کالاهای ایرانی به چین نداشته است.

به گفته رییس کنفدراسیون صادرات ایران هرچند شیوع کرونا در رفت و آمد هیات‌های تجاری می‌تواند محدودیت‌هایی را به وجود بیاورد، اما لااقل در کوتاه‌مدت بر بازار صادراتی ایران تاثیری نگذاشته است.

شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
۱
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: