2017 July 28   ,   ٥ ذو القعدة ١٤٣٨   ,    جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶     
کد خبر : ۱۵۰۱۳ گروه : واردات تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی اعلام کرد: نیم درصد قاچاق در صنف شیرینی فروشان

بهره مند: گفت: در صنف شیرینی فروشان فقط نیم درصد قاچاق داریم که بخش اعظمی از این قاچاق به شکلات های خارجی اختصاص دارد

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی گفت: در صنف شیرینی فروشان فقط نیم درصد قاچاق داریم که بخش اعظمی از این قاچاق به شکلات های خارجی اختصاص دارد که از کشورهای بلژیک، اکراین و روسیه وارد کشور می شود.

علی بهره مند ضمن تکذیب اخباری مبنی بر گرانی شیرینی در آستانه شب یلدا، گفت: برای شب یلدا هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت و همکاران ما با رعایت قیمت های مصوب اتحادیه، برای تامین مایحتاج مردم در آستانه شب یلدا آمادگی کامل دارند.

وی افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم شیرینی تر ۱۵ هزار تومان، قیمت هر کیلوگرم شیرینی گل محمدی ۱۲ هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم شیرینی زبان ۱۲ هزار و ۵۰۰ است و ارزان ترین شیرینی مربوط به کیک یزدی است که هر کیلوگرم آن به قیمت ۹ هزار تومان عرضه می شود.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی تصریح کرد: با توجه به وفور مواد اولیه شیرینی در کشور در زمان حاضر با هیچ گونه کمبودی مواجه نیستیم. وی همچنین از عرضه شیرینی در کف خیابان توسط دستفروشان انتقاد کرد و افزود: متاسفانه دستفروشی در برخی نقاط کشور به اپیدمی تبدیل شده و دستفروشان همزمان با مناسبت های مختلف در کشور، به فروش و عرضه ی محصولات در کف خیابانها اقدام می کنند؛ بر همین اساس و با توجه به فساد پذیری بالای شیرینی،به مردم توصیه می کنیم که از خرید شیرینی توسط دستفروشان خودداری کنند و شیرینی مورد نیاز خود را تنها از واحدهای دارای پروانه کسب خریداری کنند.

بهره مند در مورد عرضه شیرینی های کهنه در برخی واحدهای صنفی نیز اعلام کرد:  این موضوع در مورد واحدهای دارای پروانه کسب صدق نمی کند و واحدهای پروانه دار با عرضه شیرینی های کهنه خودزنی نمی کنند. وی ادامه داد: واحدهای دارای پروانه کسب به اندازه کافی شیرینی پخت می کنند و به سبب حفظ اعتبار خود در محل به عرضه ی شیرینی های تازه به مشتریان می پردازند.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی در مورد اجرای طرح برخورد با کالای قاچاق در واحدهای صنفی تحت نظارت این اتحادیه ضمن اعلام این مطلب که در صنف ما قاچاق وجود ندارد، گفت: به تمام همکاران اعلام شده که از خرید اجناس خارجی فاقد اسناد معتبر خودداری کنند. بهره مند در مورد عرضه شکلات های حاوی الکل نیز گفت: این شکلات ها به صورت قاچاق وارد کشور می شود و واحدهای عرضه کننده این گونه شکلات ها قطعا متخلف هستند و با آنها برخورد خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : صنف شیرینی     |     قاچاق شکلات     |     واردات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
 چشم انداز یک و نیم میلیون دلاری صادرات در بستر چیگل تا پایان سال
چشم انداز یک و نیم میلیون دلاری صادرات در بستر چیگل تا پایان سال دانشمند اعلام کرد: حضور بیش از ۵۰۰ تامین کننده که بالغ بر ۹۷ درصد آنها تولید کننده هستند، نشان می دهد که چیگل در راستای هدفی که تعریف کرده حرکت می کند
یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ |
نظرسنجی
54.80.158.127
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
ابرپروژه های صنعتی تحت حمایت اگزیم بانک ایران
در گفتگو با مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران بررسی شد: ابرپروژه های صنعتی تحت حمایت اگزیم بانک ایران بانک توسعه صادرات ایران در مدت بیست و پنج سال گذشته نقش مهمی را در حوزه تجاری بر عهده داشته و پروژه های مهمی را در حوزه های تولید، خدمات و فعالیت های سرمایه در گردش بر عهده داشته است
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ |
معرفی کتاب زیبایی شناسی علم اقتصاد
معرفی کتاب زیبایی شناسی علم اقتصاد

کتاب «زیبایی شناسی علم اقتصاد» به قلم دکتر رحیمی بروجرد وارد بازار نشر شد. موضوعات و نظریه های ابن ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: