2018 February 20   ,   ٥ جمادى الثانية ١٤٣٩   ,    سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶     
کد خبر : ۱۵۰۱۳ گروه : واردات تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی اعلام کرد: نیم درصد قاچاق در صنف شیرینی فروشان

بهره مند: گفت: در صنف شیرینی فروشان فقط نیم درصد قاچاق داریم که بخش اعظمی از این قاچاق به شکلات های خارجی اختصاص دارد

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی گفت: در صنف شیرینی فروشان فقط نیم درصد قاچاق داریم که بخش اعظمی از این قاچاق به شکلات های خارجی اختصاص دارد که از کشورهای بلژیک، اکراین و روسیه وارد کشور می شود.

علی بهره مند ضمن تکذیب اخباری مبنی بر گرانی شیرینی در آستانه شب یلدا، گفت: برای شب یلدا هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت و همکاران ما با رعایت قیمت های مصوب اتحادیه، برای تامین مایحتاج مردم در آستانه شب یلدا آمادگی کامل دارند.

وی افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم شیرینی تر ۱۵ هزار تومان، قیمت هر کیلوگرم شیرینی گل محمدی ۱۲ هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم شیرینی زبان ۱۲ هزار و ۵۰۰ است و ارزان ترین شیرینی مربوط به کیک یزدی است که هر کیلوگرم آن به قیمت ۹ هزار تومان عرضه می شود.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی تصریح کرد: با توجه به وفور مواد اولیه شیرینی در کشور در زمان حاضر با هیچ گونه کمبودی مواجه نیستیم. وی همچنین از عرضه شیرینی در کف خیابان توسط دستفروشان انتقاد کرد و افزود: متاسفانه دستفروشی در برخی نقاط کشور به اپیدمی تبدیل شده و دستفروشان همزمان با مناسبت های مختلف در کشور، به فروش و عرضه ی محصولات در کف خیابانها اقدام می کنند؛ بر همین اساس و با توجه به فساد پذیری بالای شیرینی،به مردم توصیه می کنیم که از خرید شیرینی توسط دستفروشان خودداری کنند و شیرینی مورد نیاز خود را تنها از واحدهای دارای پروانه کسب خریداری کنند.

بهره مند در مورد عرضه شیرینی های کهنه در برخی واحدهای صنفی نیز اعلام کرد:  این موضوع در مورد واحدهای دارای پروانه کسب صدق نمی کند و واحدهای پروانه دار با عرضه شیرینی های کهنه خودزنی نمی کنند. وی ادامه داد: واحدهای دارای پروانه کسب به اندازه کافی شیرینی پخت می کنند و به سبب حفظ اعتبار خود در محل به عرضه ی شیرینی های تازه به مشتریان می پردازند.

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی در مورد اجرای طرح برخورد با کالای قاچاق در واحدهای صنفی تحت نظارت این اتحادیه ضمن اعلام این مطلب که در صنف ما قاچاق وجود ندارد، گفت: به تمام همکاران اعلام شده که از خرید اجناس خارجی فاقد اسناد معتبر خودداری کنند. بهره مند در مورد عرضه شکلات های حاوی الکل نیز گفت: این شکلات ها به صورت قاچاق وارد کشور می شود و واحدهای عرضه کننده این گونه شکلات ها قطعا متخلف هستند و با آنها برخورد خواهد شد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : صنف شیرینی     |     قاچاق شکلات     |     واردات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
بازار ارز در انتظار سیاست های مکمل
بازار ارز در انتظار سیاست های مکمل کارشناسان معتقدند سیاست های فعلی تنها برای کوتاه مدت می توانند بازار ارز را تحت گنترل خود دراورند و در بلند مدت باید سیاست های کامل تری در پیش گرفته شود
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ |
نظرسنجی
54.144.84.155
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
کاهش نرخ سود تسهیلات ارزی در حمایت از صادرکنندگان
مديرعامل بانك توسعه صادرات خبر داد: کاهش نرخ سود تسهیلات ارزی در حمایت از صادرکنندگان صالح آبادی: بانک مرکزی درجهت حمایت از صادر کنندگان در سیاست های ارزی خود به هیچ عنوان به دنبال کاهش نرخ واقعی ارز نیست و به عنوان سیاست گذار پولی و ارزی همگرایی نرخ ارز در بازار غیر بانکی و بازار ارز ...
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ |
مبانی سرمایه داری
مبانی سرمایه داری

کتاب مبانی سرمایه داری با بررسی سرمایه‏ داری از دو دیدگاه بالا به پایین و پایین به بالا، ارائه ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: