2018 August 16   ,   ٥ ذو الحجّة ١٤٣٩   ,    پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷     
کد خبر : ۲۱۸۳۷ گروه : اقتصاد کلان تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران در گفتگو با رادیو پیام عنوان کرد: برقراری رابطه کارگزاری با ۱۲۴ بانک خارجی

علی صالح آبادی گفت: خوشبختانه به طور قابل ملاحظه ای بانک های مختلف ما با بانک های خارجی رابطه بانکی برقرار کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی اگزیم نیوز مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران گفت: خوشبختانه به طور قابل ملاحظه ای بانک های مختلف ما با بانک های خارجی رابطه بانکی برقرار کرده اند.

 وی افزود: در آغاز بانکهای کوچک و متوسط رابطه کارگزاری را با ما شروع کردند و رفته رفته امروز شاهد همکاری بانکهای معتبر و بزرگی چون KBC بلژیک و بانک OBER BANK اتریش، از بانکهای معتبر و بزرگ اروپایی با بانک های ایرانی هستیم. مدیر عامل بانک توسعه صادرات در ادامه گفت: بانک های ایتالیایی و دویچه بانک آلمان  و سایر بانک های اروپایی امروز حواله های مربوط به مشتریان ایرانی را می پذیرد در حالیکه در ابتدای برجام چنین همکاری را نمی دیدیم.

بانک توسعه صادرات  هم اکنون با 120کارگزار خارجی رابطه بانکی برقرار کرده است که شامل 70بانک در 24کشور اروپایی ، 41بانک در 19کشور آسیایی بوده و در 10بانک در 9 کشور افریقایی روابط کارگزاری از سرگرفته شده است.
پنج ماه نخست امسال ، این بانک نسبت به صدور و دریافت حواله های ارزی بالغ بر 31میلیون دلار ، خرید ارز حاصل از صادرات به مبلغ 27میلیون دلار و صدور مصوبات اعتبارات اسنادی بالغ بر 18میلیون دلار و تسهیلات ارزی 12میلیون دلاری اقدام کرده است.
بانک توسعه صادرات ایران به عنوان مجری سیاست های دولت در تامین مالی صادرکنندگان کشور، قادر است تسهیلات ریالی و ارزی مورد نیاز صادرکنندگان کالا را در کوتاه ترین زمان ممکن تامین کند. 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : OVERBANK اتریش     |     KBC بلژیک     |     ارتباط کارگزاری     |     دویچه بانک آلمان     |     دکتر صالح‌آبادی     |     روابط کارگزاری بانکی     |     کارگزاری     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
ساختارهای کمکی بازار سرمایه بازوی اجرایی بانک مرکزی
ساختارهای کمکی بازار سرمایه بازوی اجرایی بانک مرکزی علی رحمانی بانک مرکزی بعنوان نهاد کلان سیاستگذاری مالی کشور، نیازمند بهره گیری از ساختارهای کمکی است؛ مشکلی که بانک مرکزی در سالهای اخیر در حوزه ارزی با آن مواجه شد این بود که ابزار مناسب را برای ...
یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ |
نظرسنجی
54.198.195.11
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
هیچ کشور ثالث و اعمال تحریمی  نمی تواند تاثیری بر روابط ایران و ترکیه داشته باشد
رییس اتاق بازرگانی ایران و ترکیه در گفتگو با اگزیم نیوزمطرح کرد هیچ کشور ثالث و اعمال تحریمی نمی تواند تاثیری بر روابط ایران و ترکیه داشته باشد کامی : موضع قاطع دولت ترکیه پس از اعلام تبعیت نکردن اتحادیه اروپا از تحریم‌های امریکایی و با توجه به موقعیت ژئواستراتژیک ترکیه در منطقه غرب آسیا توانست ایران را یک گام دیگر در عبور از تحریم های ...
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ |
مبانی سرمایه داری
مبانی سرمایه داری

کتاب مبانی سرمایه داری با بررسی سرمایه‏ داری از دو دیدگاه بالا به پایین و پایین به بالا، ارائه ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: