2019 January 20   ,   ١٤ جمادى الأولى ١٤٤٠   ,    یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷     
کد خبر : ۲۳۳۳۳ گروه : تولید و صادرات تاریخ انتشار :دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
مدیر تجاری سازی سامانه چیگل خبر داد: تشکیل میز خدمت چیگل در صندوق نوآوری و شکوفایی

به گفته دانشمند: خرید تضمینی کالاها و توزیع آن داخل کشور و تشکیل میز خدمت در صندوق شکوفایی از جمله اقداماتی است که چیگل برای تسهیل دسترسی این شرکت ها به خدمات چیگل و جلب اعتماد آنها انجام داده است

مریم خورشیدی- فرزانه دانشمند رئیس هیات مدیره شرکت همیشه پویا و مدیر تجاری سازی سامانه چیگل در گفتگو با اگزیم نیوز از تشکیل میز خدمت چیگل در محل صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد.

 مدیر تجاری سازی سامانه چیگل توضیح داد: باتوجه به اینکه چیگِل رسالت ویژه ای برای حمایت از شرکت های دانش بنیان، جهت توسعه بازار داخلی و خارجی تولیدات و محصولات این گونه شرکت ها برای خود قایل است، به منظور ارایه خدمات بهتر و اطلاع رسانی گسترده تر، میز خدمات چیگِل در محل صندوق نوآوری و شکوفایی راه اندازی گردیده است و فعالیت ها و پویش های ویژه چیگِل برای شرکت های دانش بنیان از پانزدهم بهمن ماه جاری در این دفتر آغاز خواهد شد.

 مدیر تجاری سازی سامانه چیگل توضیح داد: ارایه خدمات مشاوره جهت ثبت پروفایل و مرحله انجام صحت سنجی تولیدکنندگان، مشاوره و راهنمایی جهت ثبت کاتالوگ الکترونیکی بیست زبانه کالاها بر بستر چیگِل ، تعیین استراتژی های فروش آن لاین خرد و عمده داخلی و خارجی و استراتژی های قیمت گذاری به ارزهای مختلف از جمله خدمات میز چیگل خواهد بود.

دانشمند از تمرکز بیش از بیش چیگل بر شرکت های دانش بنیان خبر داد و اظهار داشت: خرید تضمینی کالاها و توزیع آن داخل کشور و تشکیل میز خدمت در صندوق شکوفایی از جمله اقداماتی است که چیگل برای تسهیل دسترسی این شرکت ها به خدمات چیگل و جلب اعتماد آنها انجام داده است.

 دانشمند توضیح داد:  بر این اساس کمپینی از سوی چیگل در دست اجراست که طی آن سازمانهای مختلف می توانند به جای چاپ سررسید و تهیه هدایای تبلیغاتی از کالای دانش بنیان بعنوان جایگزین استفاده کنند. چیگل پس از تایید نمونه ها توسط مشتریان، ار شرکت های دانش بنیان در قالب تضمینی کالای مورد نظر را تهیه و به سازمان مربوطه ارائه می دهد. این کمپین در راستای اقتصاد مقاومتی چرخه تولید و عرضه کالای ایرانی را  تسهیل می کند.

 وی در ادامه مهمترین موانع رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان در بخش صادرات را برشمرد و گفت: در فراخوان نمونه ای که چیگل اعلام کرد، ایرادات جدی  به کالاهایی ارسال شده به لحاظ بسته بندی و برندینگ وارد است.

 فرزانه دانشمند با تاکید به اهمیت بسته بندی و برندینگ اذعان داشت: کالای تولیدی ما به لحاظ کاربری و کارکرد توان رقابت با نمونه های خارجی را دارد اما  از آنجاییکه در دنیای امروز مبحث بسته بندی و برند حرف اول را در بازار جهانی می زند متاسفانه در این زمینه کالای تولیدی ما با مشکلات جدی روبرو هستند. لذا چیگل به این شرکت ها اعلام می کند اگر مایل به خرید کالای تضمینی توسط چیگل هستید باید استانداردها، اصول برندینگ و بسته بندی را رعایت کنید در غیر این صورت امکان رقابت در فضای بین المللی را نخواهید داشت.

 مدیر تجاری سازی چیگل با پر اهمیت خواندن رعایت استانداردهای بین المللی از سوی شرکتهای دانش بنیان اظهار داشت: چیگل با تشکیل تیم های مشاوره، برندینگ، تجاری سازی و ثبت برند، برای برطرف کردن چالش های رقابت پذیری کالای ایرانی و کمک به شرکت های نوپای دانش بنیان وارد میدان شده است.

 فرزانه دانشمند گفت: در حال حاضر 4 برند در حال ثبت برای شرکت های دانش بنیان مراحل اداری ثبت برند را می گذرانند؛ استقبال شرکت های دانش بنیان  برای اصلاح مشکلات ساختاری خود بسیار خوب است.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : دانش بنیان     |     صادرات دانش بنیان     |     حمایت از صنایع دانش بنیان     |     سامانه صادراتی چیگل     |     فرزانه دانشمند     |     سامانه چیگل     |     خرید تضمینی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
۷ ریسک بزرگ دنیا در سال ۲۰۱۹
۷ ریسک بزرگ دنیا در سال ۲۰۱۹ برگزیت، ایتالگزیت، تنش های تجاری، تنش های سیاسی، املاک و مستغلات چین، تنش های خاورمیانه هفت ریسک مهم دنیا در سال جاری میلادی محسوب می شوند
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ |
نظرسنجی
34.234.76.59
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
واردات اولویت بندی شده راهکار جایگزین برای بازگشت ارز حاصل از صادرات
اگزیم نیوز در گفتگو با محمدرضا مودودی ابزارهای بازگشت ارز صادراتی را بررسی می کند واردات اولویت بندی شده راهکار جایگزین برای بازگشت ارز حاصل از صادرات ما یک نیاز ارزی در داخل کشور داریم که براساس آن باید برای تامین منابع مورد نیاز مواد اولیه، ماشین آلات و قطعات مورد نیاز خطوط تولید اقدام کنیم اگر بخش صادرکننده بتواند این نیاز اولویت بندی شده بخش ...
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ |
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه

به گفته دکتر سعید مستشار مولف کتاب الفبای بورس، این کتاب به زبان بسیار ساده مفاهیم و کلیات بازار ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: