2019 January 22   ,   ١٦ جمادى الأولى ١٤٤٠   ,    سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷     
کد خبر : ۲۴۹۵۷ گروه : تولید و صادرات تاریخ انتشار :شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اعلام کرد: استراتژی حمایت از استارت اپ ها و شرکت های دانش بنیان

صادق نجفی: یکی از اولویت ها و استراتژی مهم سازمان صنایع کوچک حمایت کردن از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان است

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران اعلام کرد: یکی از اولویت ها و استراتژی مهم سازمان صنایع کوچک حمایت کردن از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان است .

صادق نجفی در همایش روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور ضمن تشریح مهمترین ماموریت های سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در راستای حمایت از واحدهای صنعتی کوچک اظهارداشت: استراتژی بعدی ما تقویت شرکت های صادراتی است و موضوع فنآوری ها در صنعت وصادرات برای ما مهم است.

معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت با بیان اینکه ۹۲ درصد از صنایع سراسر کشور، صنایع کوچک هستند، یادآور شد: ما به دنبال اشتغال وتوسعه کشور هستیم که در این راستا با سفرای خارجی هماهنگی های خوبی صورت گرفته است و اخیرا تعدای از صنایع کوچک کشور اتریش با صنایع ما همکاری خوبی آغاز کرده اند.

نجفی ایجاد مرکز مبادلات فرعی را از دیگر برنامه های این مجموعه برشمرد و افزود: فن آوری ما در چین در حال گسترش است و اخیرا صنعت فرش و خشکبار در این کشور استقرار یافتند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه به تشریح سیاست های حمایتی این مجموعه اشاره و افزود: اگر ۱۰ درصد از صنایع کوچک صادرات گرا بشود ما به اهداف مان در سطح کلان خواهیم رسید و در حوزه بازار نیز شاهد شکوفایی بازار صنایع کوچک خواهیم بود.

نجفی همچنین معرفی کار آفرینان برتر کشور در قالب همایش و حضور در کشورهای خارجی ومعرفی برند شان را از برنامه های سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران توصیف کرد و افزود: برخی از کالاهای ما و فن آوری های ما درحوزه صنایع کوچک قابل صادرات است ولاجرم باید sme ها را به بازارهای جهانی وصل کرد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در پایان با اشاره به تحقق برنامه های صاراتی سازمان در سال گذشته خاطرنشان کرد: دربحث توسعه بازار برای امسال ۴ میلیاردلار صادرات در نظر گرفته شده است که امیدواریم با همکاری واحدهای صنعتی این مهم محقق شود.

منبع: شاتا

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : دانش بنیان     |     استارت آپ     |     اشتغال     |     صنایع کوچک     |     صادرات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
۷ ریسک بزرگ دنیا در سال ۲۰۱۹
۷ ریسک بزرگ دنیا در سال ۲۰۱۹ برگزیت، ایتالگزیت، تنش های تجاری، تنش های سیاسی، املاک و مستغلات چین، تنش های خاورمیانه هفت ریسک مهم دنیا در سال جاری میلادی محسوب می شوند
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ |
نظرسنجی
54.205.211.87
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
واردات اولویت بندی شده راهکار جایگزین برای بازگشت ارز حاصل از صادرات
اگزیم نیوز در گفتگو با محمدرضا مودودی ابزارهای بازگشت ارز صادراتی را بررسی می کند واردات اولویت بندی شده راهکار جایگزین برای بازگشت ارز حاصل از صادرات ما یک نیاز ارزی در داخل کشور داریم که براساس آن باید برای تامین منابع مورد نیاز مواد اولیه، ماشین آلات و قطعات مورد نیاز خطوط تولید اقدام کنیم اگر بخش صادرکننده بتواند این نیاز اولویت بندی شده بخش ...
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ |
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه

به گفته دکتر سعید مستشار مولف کتاب الفبای بورس، این کتاب به زبان بسیار ساده مفاهیم و کلیات بازار ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: