2019 June 17   ,   ١٤ شوّال ١٤٤٠   ,    دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸     
کد خبر : ۲۶۲۲۵ گروه : اقتصاد کلان تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷
معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امورمالیاتی کشور تأکید کرد: لزوم همکاری با دستگاه‌های نظارتی برای جلوگیری از فرار مالیاتی

معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امورمالیاتی کشور بر لزوم همکاری تنگاتنگ با دستگاه‌های نظارتی در جهت کشف و جلوگیری از فرار مالیاتی تأکید کرد

معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امورمالیاتی کشور بر لزوم همکاری تنگاتنگ با دستگاه‌های نظارتی در جهت کشف و جلوگیری از فرار مالیاتی تأکید کرد.

به گزارش رسانه مالیاتی، جنتی، معاون مالیات‌های مستقیم در هشتمین گردهمایی ادارات کل امور مالیاتی منطقه 5 کشور که با حضور استان‌های سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان در اداره کل امور مالیاتی استان سمنان برگزار شد، گفت: اولویت‌ سازمان امور مالیاتی کشور تحقق درآمدهای مالیاتی از طریق مبارزه با فرار مالیاتی است.

رئیس شورای هماهنگی و پیگیری امور اجرایی منطقه 5 سازمان امور مالیاتی کشور با تشریح برنامه‌های سازمان امور مالیاتی کشور، بر لزوم اجرای دقیق این برنامه‌ها توسط ادارات کل امور مالیاتی تأکید کرد و خواستار پیگیری پرونده‌های بزرگ مالیاتی جهت تحقق سیاست‌های سازمان امور مالیاتی کشور شد.

در این گردهمایی همچنین بی‌نیاز، مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان تحقق اهداف سازمان امور مالیاتی کشور را از اولویت‌های اداره کل امور مالیاتی استان برشمرد و افزود: سعی من و کلیه همکارانم در اداره کل امور مالیاتی استان این است که در این مدت باقیمانده از سال با تلاش و همت مضاعف اهداف سازمان امور مالیاتی کشور را تحقق‌بخشیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان ادامه داد: از نکات مثبت و بارز این‌گونه جلسات و نشست‌ها ارائه نظرات کارشناسی مبتنی بر حل مشکلات و رسیدن به اهداف سازمانی است و دلایل عقب‌ماندگی و عدم تحقق سیاست‌های سازمان می‌بایست در این‌گونه جلسات بررسی و راهکارها و روش‌های عملیاتی مطرح و مشکلات پیش رو مرتفع گردد.

در ادامه این اجلاس یعقوب نژاد، مدیرکل امور مالیاتی استان خراسان رضوی و دبیر منطقه 5 کشور نیز تحقق صددرصدی درآمدهای مالیاتی را یکی از اهداف مهم سازمان امور مالیاتی کشور برشمرد و افزود: باید تلاش کنیم تا همه اهدافمان منتج به تحقق صددرصدی درآمدهای مالیاتی که از شاخص‌های عمده سازمان امور مالیاتی است گردد.

یعقوب نژاد ادامه داد: در این اجلاس شاخص‌های عملکردی و تلاش برای رسیدن به هدف اصلی و تحقق سیاست‌های سازمان امور مالیاتی کشور مورد بررسی و تبادل نظر قرار می گیرد.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : نظارت مالیاتی     |     مالیات مستقیم     |     درآمد مالیاتی     |     مالیات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
کاربردهای ۵گانه بلاک چین در صنعت بانکداری
کاربردهای ۵گانه بلاک چین در صنعت بانکداری فایننشیال تایمز در گفتگو با تعداد زیادی از کارشناسان امور بانکی، مشاوران و تحلیلگران، پنج حوزه‌ای را که احتمالاً بیش از دیگر بخش‌های صنعت بانکداری از بلاک چین بهره‌مند خواهد شد، به بحث گذاشته است
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ |
یادداشت
نظرسنجی
3.90.207.89
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
تسهیل مسیر واردات با حذف گواهی مبدا به واسطه تحریم ها
معاون کسب و کار اتاق بازرگانی تهران در گفتگو با اگزیم نیوز مطرح کرد تسهیل مسیر واردات با حذف گواهی مبدا به واسطه تحریم ها به دلیل محدودیت از شرایطی که به واسطه تحریم ها در آن قرا گرفته ایم وجود این قانون عملا مانعی است که واردات به کشور را با سختی مواجه می کند و حتی در بسیاری از موارد ارایه چنین سندی در مورد واردات برخی ...
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ |
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه

به گفته دکتر سعید مستشار مولف کتاب الفبای بورس، این کتاب به زبان بسیار ساده مفاهیم و کلیات بازار ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: