2019 April 19   ,   ١٤ شعبان ١٤٤٠   ,    جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸     
کد خبر : ۲۶۴۹۰ گروه : اقتصاد کلان تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
سرپرست سازمان توسعه تجارت مطرح کرد / ویژه چهلیمن سال پیروزی انقلاب اسلامی بانک توسعه صادرات بال مهم پرواز صادرات

به گفته محمدرضا مودودی بانک توسعه صادرات ایران توانسته است ارتباط موثری با صادرکنندگان به خصوص با صادرکنندگان شناسنامه دار برقرار کند

مریم خورشیدی- محمدرضا مودودی در چهلیمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خصوص عملکرد بانک توسعه صادرات کشور در حوزه تجارت خارجی و صادرات غیر نفتی کشور گفت: می توان از بانک توسعه صادرات بعنوان یکی از بال های مهم پرواز صادرات کشور یاد کرد.

سرپرست سازمان توسعه تجارت خاطرنشان کرد: این بانک توسعه ای توانسته است ارتباط موثری با صادرکنندگان به خصوص با صادرکنندگان شناسنامه دار برقرار کند؛ همچنین در حمایت از تولیدکنندگانی که تمایل به تولید صادرات محور دارند عملکرد مطلوب و قابل اعتنایی داشته است.

وی یادآور شد: نگاه بانک توسعه صادرات در همه سالهای فعالیت خود نگاهی توسعه ای بوده و در حوزه عملکردی خود با توجه به هدفگذاری های انجام شده برای خدمت به صادرکنندگان نمره قبولی را می گیرد.

 مودودی افزود: گرچه ممکن است به دلیل کمبود منابع گستره خدمت رسانی خود را بیش از این توسعه دهد اما در حد ظرفیت تعریف شده و وسع خود جزو یکی از بانک های تحخصصی موفق در سطح بانک های توسعه ای محسوب می شود.

مشاور وزیر صنعت به ارتباط خوب سازمان توسعه تجارت بعنوان متولی اصلی تجارت کشور، بدنه و مدیریت بانک توسعه صادرات و صندوق ضمانت صادرات ایران  اشاره کرد و گفت: بر این باورم که این هماهنگی مطلوب بستر مناسبی را برای حمایت ازتولید صادرات محور و صادرات غیر نفتی در کشور فراهم کرده است؛ این سه ساختار حمایتی و مدیریتی در کنار هم ترکیب قدرتمندی را شکل داده اند که می تواند سهم کشور را از بازارهای جهانی افزایش دهد.

محمدرضا مودودی با اعلام رضایت از تعامل بانک توسعه صادرات و سازمان توسعه تجارت گفت: خوشبختانه بین ما و بانک هماهنگی خوبی برقرار است و توقعات از ما بعنوان نهادهای حمایتی بالاست و باید در راستای تحقق اهداف از پیش تعیین شده برای صادرات کشور بیش از گذشته همگرا عمل کنیم و خدمات بهتری به نسبت گذشته به جامعه صادراتی و فعالین اقتصادی کشور ارائه کنیم.   

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
از پیش بینی قیمت گذاری خودرو تا کمبود تقاضا در سال ۹۸
از پیش بینی قیمت گذاری خودرو تا کمبود تقاضا در سال ۹۸ بازار خودرو در سال جدید با این چالش روبرو است که آیا باید منتظر جهش دوباره قیمت ها باشد و نکته مهمتر اینکه کشش بازار برای جهش احتمالی قیمت ها چقدر خواهد بود؟
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ |
نظرسنجی
3.95.63.218
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
پیش بینی سه گانه تورم، بیکاری و رشد اقتصادی در سال ۹۸ با دو سناریو
اگزیم نیوز بررسی می کند پیش بینی سه گانه تورم، بیکاری و رشد اقتصادی در سال ۹۸ با دو سناریو برای سال ۹۸ در حوزه نفت بخشی از مشتریان نفتی تضمین شده هستند، راهبردگسترش بازارهای صادراتی در ۱۶ کشور همسایه که عراق شاخص ترین آنهاست در دستورکار قرار گرفته ضمن اینکه حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی و پرهیز ...
دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ |
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه

به گفته دکتر سعید مستشار مولف کتاب الفبای بورس، این کتاب به زبان بسیار ساده مفاهیم و کلیات بازار ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: