2019 April 19   ,   ١٤ شعبان ١٤٤٠   ,    جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸     
کد خبر : ۲۶۵۲۲ گروه : اقتصاد کلان تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
معاون پشتیبانی، اداری و مالی قوه قضاییه: رمز موفقیت بانک توسعه صادرات حضور نیروی انسانی فرهیخته ، دلسوز و پاک است

دکتر کهزادی در همایش مدیران بانک توسعه صادرات گفت: رمز موفقیت این بانک حضور نیروی انسانی فرهیخته، دلسوز و پاک است چرا که در اقتصاد کلان نیروی انسانی مبدا و منشا توسعه اقتصادی است

معاون پشتیبانی، اداری و مالی قوه قضاییه گفت: رمز موفقیت بانک توسعه صادرات حضور نیروی انسانی فرهیخته، دلسوز و پاک است چرا که در اقتصاد کلان نیروی انسانی مبدا و منشا توسعه اقتصادی است.

به گزارش اگزیم نیوز دکتر نوروز کهزادی در همایش سراسری مدیران بانک توسعه صادرات ایران بااعلام این مطلب افزود: در چهلمین سال پیروزی انقلاب مشاهده می کنیم یکی از سرمایه های کشور همین نیروهای زبده و متعهد به نظام در بانک توسعه صادرات هستند.

مدیرعامل اسبق بانک توسعه صادرات با تشریح تاریخچه تاسیس این بانک وتشخیص ضرورت جذب نیروهای معتقد و متخصص گفت: اعتماد به جوانان که تاکید رهبر معظم انقلاب است موجبات پیشرفت و توسعه کشور را فراهم خواهد ساخت.

وی با اشاره به رشد جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان در حوزه های مختلف گفت: لازمه تاثیرگذاری در امور فناوری های نوین، ارتقای دانش مدیران در حوزه مسایل اسلامی همزمان با توجه به مسائل روز است.

کهزادی با طرح موضوع حملات سایبری تصریح کرد: باتوجه به ناامنی های موجود در بستر اینترنت باید به طور ویژه حفاظت های امنیتی را رعایت کرد چرا که دشمنان نظام تلاشهای زیادی را برای تمرکز بر حملات سایبری به منظور ضربه زدن به ایران اسلامی به کار گرفته اند.

دکتر کهزادی بااشاره به نقش مهم بانک توسعه صادرات درحمایت از صنایع و تولید گفت : در قوه قضاییه نیز ستاد اقتصاد مقاومتی تشکیل شده است که کارخانجات با رعایت اصول و مقررات دچار مشکل نشوند.

همایش سراسری مدیران بانک توسعه صادرات ایران با عنوان "چشم انداز بانک و مصون سازی خدمات در شرایط تحریم" روز سه شنبه در تهران برگزار شد.
 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : همایش مدیران     |     صادرات غیرنفتی     |     بانک توسعه صادرات     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
از پیش بینی قیمت گذاری خودرو تا کمبود تقاضا در سال ۹۸
از پیش بینی قیمت گذاری خودرو تا کمبود تقاضا در سال ۹۸ بازار خودرو در سال جدید با این چالش روبرو است که آیا باید منتظر جهش دوباره قیمت ها باشد و نکته مهمتر اینکه کشش بازار برای جهش احتمالی قیمت ها چقدر خواهد بود؟
یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ |
نظرسنجی
3.95.63.218
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
پیش بینی سه گانه تورم، بیکاری و رشد اقتصادی در سال ۹۸ با دو سناریو
اگزیم نیوز بررسی می کند پیش بینی سه گانه تورم، بیکاری و رشد اقتصادی در سال ۹۸ با دو سناریو برای سال ۹۸ در حوزه نفت بخشی از مشتریان نفتی تضمین شده هستند، راهبردگسترش بازارهای صادراتی در ۱۶ کشور همسایه که عراق شاخص ترین آنهاست در دستورکار قرار گرفته ضمن اینکه حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی و پرهیز ...
دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ |
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه
آشنایی با تازه های کتب بازار سرمایه

به گفته دکتر سعید مستشار مولف کتاب الفبای بورس، این کتاب به زبان بسیار ساده مفاهیم و کلیات بازار ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: