2019 December 15   ,   ١٨ ربيع الثاني ١٤٤١   ,    یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸     
کد خبر : ۲۸۵۶۸ گروه : اقتصاد کلان تاریخ انتشار :شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
پایگاه خبری اگزیم نیوز: چهره صاحب نام صادرات غیر نفتی درگذشت

اسدالله عسگر اولادی صادرکننده معروف خشکبار کشور عصر دیروز پس از هفتاد و چهار سال فعالیت اقتصادی، دیده از جهان فروبست

 جامعه اقتصادی کشور یکی از برجسته ترین بازرگانان خود را از دست داد؛ اسدالله عسگر اولادی صادرکننده معروف خشکبار کشور عصر دیروز پس از هفتاد و چهار سال فعالیت اقتصادی، دیده از جهان فروبست. اسدالله عسگر اولادی تاجری کارکشته و موفق بود که با دست خالی وارد بازار شد و با اثبات توانایی خود به تجار با سابقه کشور توانست جای خود را در عرصه تجارت باز کرده و رویای خود را برای حضور در بازارهای بین المللی محقق کند. امروز نام اسدالله عسگر اولادی در بازارهای بزرگی چون چین، روسیه و اتحادیه اروپا نامی شناخته شده و معتبر است که توان صادرات غیرنفتی ایران را در شرایط سخت و پرتلاطم سیاسی در دنیا به نمایش می گذارد.

عسگر اولادی همواره اتاق بازرگانی را مرجع قابل اعتماد برای بازرگانان کشور معرفی می کرد ودر تمام دوران پس از اتقلاب عضو اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین بود.

صادرکننده نمونه ملی کشور از طرفداران جدی اقتصاد باز، توسعه صادرات و حمایت از بخش خصوصی بود و علی رغم فعالیت سیاسی مستمر و عضویت در شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، با صراحت بیان خاص خود، سیاست های اقتصادی دولت ها را نقد و پیشنهادات برخواسته از تجربیات خود را به مدیران دولتی ارائه می داد.

 عسگر اولادی، تلاش، توکل به خدا، درستکارى و مطالعه را رمز موفقیت خود می دانست و همواره بر این اصل تاکید داشت که« خوش قولی اصل تجارت است».

پایگاه خبری بانک توسعه صادرات ایران" اگزیم نیوز" فقدان این فعال اقتصادی برجسته را به جامعه اقتصادی کشور به خصوص صادرکنندگان غیرنفتی تسلیت می گوید. روحش شاد یادش گرامی.

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
کلیدواژه ها : تسلیت     |     اسداله عسگر اولادی     |     اگزیم نیوز     |     بخش خصوصی     |     اتاق بازرگانی ایران     |     تجارت     |     اتاق بازرگانی     |    
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
بازار ۳.۸ تریلیون دلاری اسلامی تا ۲۰۲۳
بازار ۳.۸ تریلیون دلاری اسلامی تا ۲۰۲۳ دارایی های اسلامی منطبق بر شریعت در مقایسه با سال ۲۰۰۳ در حدود۲۰ برابر رشد کرده اند و به ۳.۸ تریلیون دلار رسیده اند
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ |
نظرسنجی
3.94.129.211
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
کاهش ۱۰۵ هزار میلیارد تومانی درآمد نفت یارانه‌؛ درآمدهای مالیاتی ۱۹۵ هزار میلیارد تومان
«اگزيم نيوز» از جزئيات ارقام بودجه ۹۹ گزارش مي دهد کاهش ۱۰۵ هزار میلیارد تومانی درآمد نفت یارانه‌؛ درآمدهای مالیاتی ۱۹۵ هزار میلیارد تومان لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ با منابع کلی ۱۹۸۸ هزار میلیارد تومان به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ |
دکترین شوک (ظهور سرمایه داری فاجعه)
دکترین شوک (ظهور سرمایه داری فاجعه)

کتاب دکترین شوک (ظهور سرمایه داری فاجعه)، اثری نوشته ی نائومی کلاین است که نخستین بار در سال ۲۰۰۷ ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: