2020 February 20   ,   ٢٦ جمادى الثانية ١٤٤١   ,    پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸     
کد خبر : ۳۰۷۳۴ گروه : اقتصاد کلان تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸
دکتر صالح آبادی: «گردش حساب» مشتریان نشان دهنده پویا و زنده بودن شرکت است

دکتر علی صالح آبادی می گوید: آنچه برای بانک توسعه صادرات ایران اهمیت دارد "گردش‌حساب" مشتریان است و نه رسوب منابع آنها. چرا که اولویت در این بانک توسعه ای و تخصصی، سودآوری نیست

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در گفتگو با اگزیم نیوز گفت: گردش حساب بانکی مانند گردش خون در بدن موجود زنده است. بانک توسعه صادرات ایران هم از این طریق نسبت به فعالیت یا عدم فعالیت شرکت ها کسب اطلاع  می کند.

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در ادامه افزود: بانک خواهان این است که مشتریان در قبال اخذ تسهیلات، گردش حساب خود را در این بانک داشته باشند. 

صالح آبادی تاکید کرد: مطالبه بانک توسعه صادرات  از مشتریان گردش حساب است و به دنبال رسوب سرمایه در بانک. گردش حساب شرکت در بانک بیانگر زنده بودن آن شرکت است و در اعتبار سنجی های آتی نقش محوری را ایفا می کند.

وی اعلام کرد: بانک توسعه صادرات برای مشتریانی که برای بار اول به بانک مراجعه می کنند، گردش حساب را ملاک قرار نمی دهد  اما انتظار دارد پس از اعطای تسهیلات به مشتری، گردش حساب وی در بانک توسعه صادرات انجام بپذیرد.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران گفت: این موضوع به صورت بخشنامه به شعب این بانک ابلاغ شده است.

علی صالح آبادی یادآور شد: شعب بانک پس از اعطای تسهیلات، مشتری را رصد کرده و فعالیت های وی را به عنوان یک پارامتر برای اعتبارسنجی ها زیر نظر دارند و این امکان بدون گردش حساب مشتریان در بانک ممکن نیست.

• بانکداری باز؛ امکانات گسترده بانکی شعب را به شرکت می آورد

به گفته مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران به خدمات دیگر بانک توسعه صادرات ایران اشاره کرد و گفت: علی رغم شعب محدود بانک توسعه صادرات ایران، این بانک همگام با پیشرفت های بانکداری روز دنیا، بستر بانکداری باز OBH را شروع کرده است؛  در بانکداری باز، مشتریان می توانند خدماتی را که تا پیش از این از شعبه دریافت می کردند را در دفتر کار خود دریافت کنند.

صالح آبادی استقرار بانکداری باز را بستری برای تعامل بهتر و بیشتر با صادرکنندگان در سراسر کشور دانست و گفت: این سرویس با همکاری شرکت خدمات انفورماتیک در حال توسعه و تکمیل است و به زودی برای مشتریان در سراسر کشور قابل دسترس خواهد بود.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
نظرسنجی
3.234.208.66
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
مسیرهای رونق صادرات خدمات فنی و مهندسی
نائب رئییس اتاق بازرگانی ایران تشریح کرد مسیرهای رونق صادرات خدمات فنی و مهندسی محمدرضا انصاري راهکارهای رونق صادرات خدمات فنی و مهندسی را مورد بررسی قرار داد
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ |
معرفی کتاب قوی سیاه
معرفی کتاب قوی سیاه

اثر نسیم نیکولاس طالب
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: