2019 December 11   ,   ١٤ ربيع الثاني ١٤٤١   ,    چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸     
کد خبر : ۳۲۰۱۷ گروه : اقتصاد کلان تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
در راستای حل مشکلات مشکلات کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان ابلاغ شد: برگزاری نشست های تخصصی شناسایی مشکلات شرکت های دانش بنیان

در راستاي اجراي هرچه بهتر سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتي و حمايت از كسب و كارهاي مبتني بر نوآوري و فناوري نوين، نشست تخصصي مشترك ستادهاي اقتصاد مقاومتي قوه قضاييه و كانون هاي كارآفريني استاني برگزار مي شود.

به گزارش پایگاه خبری اگزیم نیوز به نقل از نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران در راستاي اجراي هرچه بهتر سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتي و حمايت از كسب و كارهاي مبتني بر نوآوري و فناوري نوين، نشست تخصصي مشترك ستادهاي اقتصاد مقاومتي قوه قضاييه و كانون هاي كارآفريني استاني برگزار مي شود.

حسين سلاح ورزي؛ نايب رييس اتاق ايران و رييس سازمان ملي كارآفريني ايران گفت: براساس پيگيري هاي سازمان ملي كارآفريني ايران در هفته جهاني كارآفريني و عنايت دستگاه قضا، به منظور تعامل و تبادل نظر با مقامات دولتي و غيردولتي در كشور كليه كانون هاي كارآفريني استانی موظف شدند با هماهنگي دادگستری ها ودبيرخانه های ستادهاي استاني اقتصاد مقاومتي و با حضور کارآفرینان، استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان ‌و کسب و‌کارهای مبتنی بر نوآوری نشست های تخصصی برگزار و با شناسایی و احصا موانع و مشکلات، نتيجه را بصورت مستمر به دبیرخانه مرکزی گزارش کنند. 

این تصمیم و اقدام مهم بصورت مكتوب توسط دبیر ستاد مركزي پيگيري اجراي سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتي قوه قضاييه به كليه روسای کل دادگستری های  استان هاي سراسر کشور ابلاغ شده است.

رييس سازمان ملي كارآفريني ايران  افزود: يكي از مطالبات جدي كسب و كارهاي نوپا، خلاق و دانش بنيان، مسائل مقرراتی، حقوقی و مجوز ها و استعلام های زائد و دست و پاگیر است  كه اين سازمان سعي بر آن دارد با تعامل با دستگاه هاي مرتبط و استفاده از ظرفیت ها، از جمله حمایت و همراهی قوه قضاییه برای حل اين دغدغه جدي كارآفرينان و نوآفرينان اقدام کند.

رئیس سازمان ملی کارآفرینی ایران؛ ايجاد مراكز نوآوري تخصصي، برگزاري نشست هاي مشترك، جشنواره هاي مرتبط، سمينار و گردهمايي هایی در جهت حل مسائل نوآوران و فناوران كشور و شناسایی و ارائه راهکارها و راه حل های تسهیل کننده  این کسب کار ها را به عنوان بخشی از اهداف این همکاری برشمرد.

سلاح ورزی همچنین یادآوری کرد: عملکرد قوه قضاییه در حمایت از بنگاه های تولیدی و حمایت از سرمایه گذاری بسیار موثر و قابل توجه بوده و تکرار این تجربه برای تقویت و حمایت از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان هم حتما اثر گذار خواهد بود.

 

ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
مشاهده نظرات
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
بازار ۳.۸ تریلیون دلاری اسلامی تا ۲۰۲۳
بازار ۳.۸ تریلیون دلاری اسلامی تا ۲۰۲۳ دارایی های اسلامی منطبق بر شریعت در مقایسه با سال ۲۰۰۳ در حدود۲۰ برابر رشد کرده اند و به ۳.۸ تریلیون دلار رسیده اند
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ |
نظرسنجی
18.205.60.226
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
کاهش ۱۰۵ هزار میلیارد تومانی درآمد نفت یارانه‌؛ درآمدهای مالیاتی ۱۹۵ هزار میلیارد تومان
«اگزيم نيوز» از جزئيات ارقام بودجه ۹۹ گزارش مي دهد کاهش ۱۰۵ هزار میلیارد تومانی درآمد نفت یارانه‌؛ درآمدهای مالیاتی ۱۹۵ هزار میلیارد تومان لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ با منابع کلی ۱۹۸۸ هزار میلیارد تومان به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ |
دکترین شوک (ظهور سرمایه داری فاجعه)
دکترین شوک (ظهور سرمایه داری فاجعه)

کتاب دکترین شوک (ظهور سرمایه داری فاجعه)، اثری نوشته ی نائومی کلاین است که نخستین بار در سال ۲۰۰۷ ...
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: