آخرین اخبار

 • کاهش ۶۰ درصدی تخلفات قماربازی در حوزه کارت به کارت

  کاهش ۶۰ درصدی تخلفات قماربازی در حوزه کارت به کارت

  معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی فعالیت‌های قماربازی را به طور هوشمند رصد می‌کند و تاکنون تخلف در حوزه کارت به کارت ۶۰ درصد کاهش یافته است.

 • نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت

  نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (سه‌شنبه، ۳۰ شهریورماه) اعلام کرد که براساس آن قیمت ۲۳ واحد پولی کاهش و ۱۲ ارز افزایش یافت. همچنین بهای ۱۱ واحد پولی هم ثابت ماند.

 • عرضه ۳۶۷ میلیون دلار در سامانه نیما

  عرضه ۳۶۷ میلیون دلار در سامانه نیما

  بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه نیما روز گذشته (دوشنبه، ۲۹ شهریورماه) شاهد عرضه حدود ۳۶۷ میلیون دلار به صورت حواله ارزی به منظور تامین ارز واردات کشور بوده است.

 • بانک‌ها درخواستی برای توافق بازخرید معکوس ارسال نکردند

  برای دومین هفته متوالی؛

  بانک‌ها درخواستی برای توافق بازخرید معکوس ارسال نکردند

  براساس اعلام بانک مرکزی با توجه به وضعیت نقدینگی در بازار بین بانکی ریالی، برای دومین هفته متوالی هیچ یک از بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی در این هفته درخواستی برای شرکت در عملیات سیاست پولی در قالب توافق بازخرید معکوس ارسال نکردند.

 • افت ۹۶ تومانی نرخ دلار

  افت ۹۶ تومانی نرخ دلار

  امروز(دوشنبه)و در بازار آزاد نرخ بیشتر ارزهای عمده برابر ریال با کاهش همراه بود به نحوی که هر دلار آمریکا با ۹۶ تومان افت نسبت به روز گذشته ۲۷ هزار و ۳۸۱ تومان قیمت خورده بود.

 • تداوم کاهش قیمت طلا و سکه

  تداوم کاهش قیمت طلا و سکه

  بازار آزاد امروز (دوشنبه)هم شاهد کاهش قیمت سکه و طلا بود به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۱۰ هزار تومان افت نسبت به روز گذشته ۱۱ میلیون و ۹۱۷ هزار تومان خرید و فروش می‌شد.

 • کاهش نرخ رسمی ۲۴ ارز

  کاهش نرخ رسمی ۲۴ ارز

  بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (دوشنبه، ۲۹ شهریور ماه) اعلام کرد که بر اساس آن قیمت ۲۴ واحد پولی کاهش و ۱۱ ارز افزایش یافت. همچنین بهای ۱۱ واحد پولی دیگر ثابت ماند.

 • رشد اقتصادی در بهار ۱۴۰۰ به ۶.۲ درصد رسید

  براساس اعلام بانک مرکزی؛

  رشد اقتصادی در بهار ۱۴۰۰ به ۶.۲ درصد رسید

  براساس اعلام بانک مرکزی تولید ناخالص داخلی کشور در بهار ۱۴۰۰ (به قیمت‌های پایه سال ۱۳۹۵)، با نفت به رقمی حدود سه میلیون و ۴۷۷ هزار میلیارد ریال و بدون نفت به حدود سه میلیون و ۱۴۸ هزار میلیارد ریال رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل به ترتیب ۶.۲ و ۴.۷ درصد رشد داشته است.

 • تامین ارز مورد نیاز وزارت جهادکشاورزی تصویب شد

  در جلسه ستاد هماهنگی‌های اقتصادی دولت؛

  تامین ارز مورد نیاز وزارت جهادکشاورزی تصویب شد

  جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت امروز (یکشنبه) به ریاست رییس جمهوری برگزار و در این نشست تامین ارز مورد نیاز برای وزارت جهادکشاورزی تصویب شد.

 • عرضه ۴۲۹ میلیون دلار در سامانه نیما

  عرضه ۴۲۹ میلیون دلار در سامانه نیما

  بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه نیما روز گذشته (یکشنبه، ۲۸ شهریورماه) شاهد عرضه حدود ۴۲۹ میلیون دلار به صورت حواله ارزی به منظور تامین ارز واردات کشور بوده است.