2020 March 30   ,   ٦ شعبان ١٤٤١   ,    دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹     
اگزیم نیوز گزارش می دهد: ترخیص ۲۴ ساعته اقلام وارداتی مقابله با کرونا رییس کل گمرک ایران با بیان اینکه تاکنون ۳۰ کشور دنیا کمک‌هایی را برای مقابله با کرونا در اختیار ایران قرار داده‌اند، از ترخیص ۲۴ ساعته اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی مقابله با کرونا از گمرکات خبر داد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: خروج ۲۴ ساعته کالاهای اساسی از بندر چابهار معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از افزایش تعامل ادارات کل بنادر و دریانوردی و گمرک در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در کوتاهترین زمان و همچنین انجام عملیات تخلیه و ...
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران: واردات غلات، سیلوها، کارخانه‌های آرد و نانوایی‌ها فعال هستند مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران گفت: بنادر، انبارها، سیلوها و همه زنجیره‌های مرتبط نظیر کارخانجات آرد، سیلوهای بخش خصوصی و نانوایی فعال هستند.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: واردات ۲۷ قلم کالای پزشکی مقابله با کرونا با حداقل حقوق ورودی گمرک ایران در راستای اجرای مصوبه ستاد مقابله با کرونا و تسهیل واردات اقلام بهداشتی مورد نیاز وزارت بهداشت، فهرست تجهیزات پزشکی با حقوق ورودی ۵ درصد را اعلام کرد.
به گزارش اگزیم نیوز: روسیه صادرات محصولات کشاورزی به ایران را افزایش می دهد مسکو از افزایش عرضه محصولات کشاورزی به ایران خبر داد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: ممنوعیت خروج کالاهای لوکس و غیرضرور از لیست سیاه گرچه از مدتها پیش واردات کالاهای لوکس و غیرضرور ممنوع شده بود، اما به تازگی و با توجه به اهمیت تولید داخل دستور ممنوعیت واردات این قبیل کالاها در سال جاری نیز مورد تاکید قرار گرفته است و حتی به صورت موردی ...
اگزیم نیوز گزارش می دهد: واردات لباس گان به گروه کالایی دو منتقل شد لباس گان مورد استفاده در مراکز بهداشتی از گروه کالایی چهار به گروه کالایی دو منتقل شده است و بانک مرکزی نیز باید تغییرات مربوطه را در سامانه جامع ارزی خود اعمال کند.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: اختصاص ۲۵۰ میلیون یورو برای واردات فوری دارو و تجهیزات پزشکی بانک مرکزی اعلام کرد: معادل ٢٥٠ میلیون یورو به قید فوریت برای تامین واردات دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز تخصیص داده می‌شود.
باتوجه به شیوع ویروس کرونا: واردات اتانول آزاد شد. مدیرکل دفتر صادرات و واردات وزارت صمت از لغو ممنوعیت واردات اتانول خبر داد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: شورای نگهبان مصوبه واردات خودرو‌های خارجی را رد کرد شورای نگهبان مصوبه کمیسیون تلفیق مبنی بر واردات خودرو‌های خارجی را لغو کرد.
به گزارش اگزیم نیوز: دستورالعمل واردات فوریتی تجهیزات پزشکی مورد نیاز مقابله با کرونا ابلاغ شد. دستورالعمل واردات فوریتی تجهیزات و ملزومات پزشکی مورد نیاز مقابله با کووید ١٩، از سوی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، ابلاغ و اعلام شد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: واردات خودرو چه تاثیری بر بازار خودرو می گذارد. چهارشنبه گذشته (۱۴ اسفندماه) متن بودجه سال ۹۹ کل کشور که در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب و برای تایید شورای نگهبان به عنوان «قانون بودجه ۱۳۹۹ کل کشور» به این شورا ارسال شده، منتشر شد. آنچه در قانون بودجه جلب ...
اگزیم نیوز گزارش می دهد: واردات خودرو در سال ۹۹ آزاد شد. مطابق بند الحاقی ۷ لایحه بودجه سال ۹۹، در سال آینده واردات خودرو‌های سبک و سنگین (با اولویت خودرو‌های ترکیبی (هیبریدی)) و ماشین‌آلات معدنی و راهسازی با ارز منشا خارجی طبق قوانین و مقررات مجاز است.
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یک روزه خبر داد: کمبود خوراک طیور به دلیل کندی در واردات و ترخیص دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یکروزه درباره نامه‌ای که اخیرا چند تن از تشکل‌های بخش خصوصی کشاورزی به معاون اول رییس‌جمهور ارسال کردند، توضیح داد.
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
آثار کووید ۱۹ روی اقتصاد جهان
چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ |
نظرسنجی
3.235.74.184
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
بازار باز اهرم مداخله غیر مستقیم در بازار پول
عضو شورای فقهی بانک مرکزی تشریح کرد: بازار باز اهرم مداخله غیر مستقیم در بازار پول به گزارش پایگاه خبری اگزیم نیوز، پژوهشکده پولی و بانکی با همکاری انحمن مالی اسلامی، هفته گذشته نشستی تحت عنوان کارکردهای توافق نامه بازخرید منطبق با شریعت در بازارهای پول و سرمایه برگزار کرد
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ |
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: