2020 March 30   ,   ٦ شعبان ١٤٤١   ,    دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹     
اگزیم نیوز گزارش می دهد: ترکیه صدرنشین رشد اقتصادی گروه ۲۰ شد اقتصادی کشورهای گروه ۲۰ در سه ماهه قبل کاهش محسوسی داشته است.
به گزارش اگزیم نیوز: اروپاییها در کدام کشورها بیشتر سرمایه گذاری کرده اند؟ آمریکا بیشترین سرمایه را از کشورهای اروپایی جذب کرده است.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: تاثیرات کرونا بر اقتصاد جهانی در شرایطی که انتظار می رود جهان تا هفته ها درگیر ویروس کرونا باشد، پیامدهای این ویروس بر اقتصاد جهان از هم اکنون در حال نمایان شدن است.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: بودجه دو تریلیون دلاری آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا کنگره آمریکا در اقدامی بی سابقه، با لایحه بسته حمایت مالی دو تریلیون دلاری کاخ سفید برای نجات اقتصاد آمریکا از گرداب شیوع گسترده کرونا در این کشور موافقت کرد.
مدرسه اقتصاد و سیاست لندن بررسی کرد آثار کووید ۱۹ روی اقتصاد جهان
اگزیم نیوز گزارش می دهد: آینده دلار چه می شود؟ در شرایطی که نرخ بهره در آمریکا به یکی از پایین ترین سطوح خود رسیده، سوالات زیادی درباره مسیر آینده دلار ایجاد شده است.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: اقتصاد چین کی به حالت عادی برمیگردد؟ کمیسیون توسعه و اصلاح ملی چین پیش‌بینی کرد به زودی اقتصاد چین به ریل عادی بازگردد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: سران گروه ۷ بر حمایت از کارکنان زیان دیده از شیوع کرونا تأکید کردند سران هفت کشور صنعتی موسوم به G۷ در کنفرانسی ویدیویی بر استفاده از تمام ابزارها برای حمایت از فعالیت‌های اقتصادی و کمک به کارکنانی که از شیوع ویروس کرونا زیان دیده‌اند، تاکید کردند.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: ترمز اقتصاد آمریکا کشیده می‌شود؟ بزرگ‌ترین بانک آمریکایی پیش‌بینی کرد رشد اقتصادی این کشور کاهش یابد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: پیش‌بینی رکود اقتصادی اروپا در پی شیوع کرونا کمیسیونر صنعتی و مسوول بازار داخلی اتحادیه اروپا با بیان این که این اتحادیه در سال ۲۰۲۰ رکود اقتصادی را تجربه خواهد کرد از پیش‌بینی کاهش ۲ تا ۲.۵درصدی در رشد اقتصادی اروپا به دنبال شیوع کرونا خبر داد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: چین ۷۸ میلیارد دلار به نظام بانکی تزریق کرد چین برای برون رفت از رکود اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، ۷۸ میلیارد دلار به نظام بانکی خود تزریق کرد.
اقتصاددان آمریکایی: رکود اقتصاد آمریکا قطعی است استاد اقتصاد کالج سنت مری کالیفرنیا گفت تمام زمینه‌های رکود در اقتصاد آمریکا وجود داشت و ظهور کرونا تنها ورود اقتصاد این کشور به رکود را سرعت بخشید.
به گزارش اگزیم نیوز: نرخ تورم چین کاهش یافت کاهش تقاضای مصرفی باعث کاهش تورم چین شد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: سقوط ۱۷ درصدی صادرات چین در طی دو ماه بر اثر شیوع ویروس کرونا صادرات چین در دو ماه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی تحت فشار ترس از ویروس کرونا که فعالیت های اقتصادی را فلج کرده و مانع زنجیره تبادلات تجارتی در جهان شده است ، کاهش چشمگیری را تا مرز ۱۷ درصد ثبت کرد.
اگزیم نیوز گزارش می دهد: روند افزایشی تورم در کانادا بانک‌مرکزی کانادا بر خلاف همتای آمریکایی خود تاکنون توانسته است نرخ تورم را در محدوده دو درصدی باقی نگه دارد و این مساله به ثبات نرخ بهره نیز کمک کرده است
آخرین اخبار
پربیننده ترین اخبار
دیگر رسانه ها
آثار کووید ۱۹ روی اقتصاد جهان
چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ |
نظرسنجی
3.235.74.184
بزرگترین چالش صادراتی کشور در حال حاضر چیست؟ارسال
تلگرام
=
قیمت ارز
نام قیمت زنده درصدتغییر مبلغ تغییر کمترین بیشترین
قیمت سکه و طلا
نام قیمت زنده کمترین بیشترین
نرخ لایبور و یوریبور
euriborRate euriborPercentage euriborDate
liborRate liborPercentage liborDate
آب و هوا
بازار باز اهرم مداخله غیر مستقیم در بازار پول
عضو شورای فقهی بانک مرکزی تشریح کرد: بازار باز اهرم مداخله غیر مستقیم در بازار پول به گزارش پایگاه خبری اگزیم نیوز، پژوهشکده پولی و بانکی با همکاری انحمن مالی اسلامی، هفته گذشته نشستی تحت عنوان کارکردهای توافق نامه بازخرید منطبق با شریعت در بازارهای پول و سرمایه برگزار کرد
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ |
تلگرام
ارسال خبر به ديگران

نام شما:
ايميل شما:
ايميل گيرنده:
توضيح: