فازدوم تخصیص عمرانی سال ۹۶ پایان مهر

نوبخت گفت که فاز دوم تخصیص های عمرانی سال ۹۶ حداکثر تا پایان مهر ماه به خزانه ابلاغ می شود

به گزارش اگزیم نیوز، محمدباقر نوبخت در حاشیه بازدید از ادامه پروژه بزرگراه همت به کرج که صبح شنبه برگزار شد، افزود: در مرحله اول 19 هزار و 100 میلیارد تومان تخصیص طرح های عمرانی ابلاغ می شود که بخشی از طریق اسناد خزانه است که با تعویق صورت گرفت، اما در این روزها به اتمام خواهد رسید. 
نوبخت با بیان اینکه بخش دوم 17 هزار و 500 میلیارد تومان تخصیص طرح های عمرانی سال 96 تا پایان ماه جاری انجام می شود، گفت: از نظر زمانی انتخاب این سفر با توجه به ماموریتی که سازمان برنامه و بودجه برای بودجه سال 97 دارد، امید است قبل از 15 آذر ماه امسال مانند سال های گذشته لایحه بودجه به مجلس تقدیم شود. 
نوبخت افزود: از 28 هزار میلیارد تومان اعتبارات سفر استانی رییس جمهوری بیش از 21 هزار میلیارد تومان پرداخت شده است. 
وی با اشاره به اینکه دلیل بازدید امروز از همت برای تخصیص مرحله دوم سال 96 مورد بررسی است، افزود: البرز یک استان راهبردی در بین استان های کشور بوده که برای دولت مهم است، از این رو در خصوص آنچه برای امسال در دستور کار است به جهت راهبردی بودن البرز مورد توجه ویژه قرار می گیرد. 
معاون رییس جمهوری با تاکید بر اینکه دولت یکی از مدیران با تجربه و قوی خود را برای البرز انتخاب کرده است، اضافه کرد: امید است استاندار جدید در این رابطه به نحو شایسته عمل کند. 
وی گفت: این پروژه تنها پروژه ای است که به جهت اهمیت موضوع با پیمانکار پروژه 2 جلسه غیرحضوری برگزار شده است. با هر سفر با تقویت اعتبارات این پروژه به البرز آمده ام و اعتبار مصوب تمام سفرهای استانی رییس جمهوری در مدت زمان دو سال تخصیص داده شد. 
وی خاطرنشان کرد: هر چه که از تخصیص اعتبارات سفر رییس جمهوری به البرز باقی مانده محقق خواهد شد، همچنین برای پروژه ادامه بزرگراه همت در راستای مشکلات رفع معارض به طور جد وارد عمل می شویم. 
آنچه برای رفع معارض لازم است تعهدی داشته باشیم، ارائه خواهیم کرد چراکه مردم می خواهند هر چه زودتر از این طرح ها استفاده کنند. 
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: 34 هزار و 500 میلیارد تومان از بودجه به صورت انواع اوراق مالی است.

کد خبر 22067

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =