قدردانی از گمرک جمهوری اسلامی ایران

رئيس اداره اطلاعات و امنيت منطقه‌اي سازمان جهاني گمرك در نامه‌اي به دكتر كرباسيان رئيس‌كل گمرك ايران از عملكرد و همكاري‌هاي گمرك ايران تقدير و تشكر كرد

به گزارش اگزیم نیوز به نقل از روابط عمومي گمرك ايران، چندي پيش يك هيأت عالي‌رتبه به رياست معاون اداره اطلاعات و امنيت سازمان جهاني گمرك (RILO) به ايران سفر كرد و از نزديك با فعاليت و نحوه كار از سامانه جامع گمركي و فعاليت‌هاي گمرك به‌ويژه در زمينه مقابله با قاچاق مواد مخدر آشنا شد. 
"وانگ سنگ هو" رئيس اداره اطلاعات منطقه‌اي آسيا و اقيانوسيه سازمان جهاني گمرك در اين نامه كه پس از بازگشت هيأت اعزامي آن اداره ارسال شده آورده است: سفر هيأت اعزامي جهت ديدار از ايران فرصت بسيار خوبي بود تا از جمهوري اسلامي ايران به‌ويژه سامانه جامع امور گمركي بازديد و با فعاليت‌هاي مربوط به مقابله با قاچاق مواد مخدر، مديريت ترخيص محمولات بين‌المللي پستي و عملكرد بندر شهيدرجايي آشنا شديم و هيأت اعزامي درك بهتري از جايگاه گمرك ايران به دست آورد.
هيأت رايلو همچنين در سايه تدابير و پشتيباني آن مقام محترم به‌عنوان رياست كل گمرك جمهوري اسلامي ايران توانست به تمامي اهداف خود در سفر به ايران دست يابد.
وي در اين نامه آورده است: اينجانب وظيفه خود مي‌دانم از جانب هيأت اعزامي از آن مقام محترم و كاركنان گمرك جمهوري اسلامي ايران به خاطر ميهمان‌نوازي گرم و سخاوتمندانه شما صميمانه تشكر و قدرداني نمايم.
اين گزارش مي‌افزايد: اداره RILO به‌عنوان رابط مركزي اطلاعات هوشمند منطقه آسيا و اقيانوسيه تمامي تلاش خود را براي ارتقاي فعاليت‌هاي مقابله با قاچاق مواد مخدر و همچنين همكاري با گمرك جمهوري اسلامي ايران از طريق شبكه مقابله با تخلفات گمركي (CEN) در راستاي عمليات مقابله با قاچاق فرامرزي مواد مخدر و كالا و برنامه‌هاي ظرفيت‌سازي مبذول خواهد داشت.

کد خبر 2866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 12 =