تفاهم موسسه جهانی حلال و انجمن ارگانیک ایران

محمدرضا کرباسی از امضاء تفاهم نامه فیمابین موسسه جهانی حلال و انجمن ارگانیک ایران به مدت چهار سال خبر داد

به گزارش اگزیم نیوز به نقل روابط عمومی اتاق ایران، مدیر کل ایکریک ضمن معرفی ظرفیت های موجود در همکاری متقابل موسسه جهانی حلال و انجمن ارگانیک گفت: تفاهم نامه همکاری با هدف تسریع توسعه اقتصادی کشورهای اسلامی و در راستای تقویت جایگاه بخش خصوصی و به منظور گسترش تجارت حلال و توسعه فرهنگ استفاده از محصولات ارگانیک منعقد گردیده است.
وی افزود: موضوع تفاهم نامه مذکور همکاری متقابل در برگزاری نشست ها، کارگاه های آموزشی، انتشار مقالات، استفاده از ظرفیت طرفین در جهت برند سازی در کشورهای جهان اسلام از طریق راه اندازی شبکه اطلاع رسانی می باشد.
کرباسی تشکیل کمیته مشترک جهت تجاری سازی محصولات ارگانیک و حلال را گام اجرایی تفاهم نامه فیمابین موسسه جهانی حلال و انجمن ارگانیک برشمرد و گفت: با بهره گیری از تسهیلات موسسه جهانی حلال در جهت معرفی محصول حلال و ارگانیک، واحد های تولیدی می توانند از ظرفیت دفاتر نمایندگی این مرکز در بازارهای جهانی استفاده نمایند. همچنین این مرکز آمادگی معرفی شرکت های تولید کننده محصولات حلال و ارگانیک که از این مرکز گواهی حلال دریافت می دارند در بازار کشورهای منطقه جهان اسلام را دارد.

کد خبر 5972

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 2 =