توجه ویژه وزارت صنعت به بخش تولید در سال ۹۵

معاون وزیر صنعت با بیان اینکه باید امسال در یک حرکت جدی با تداوم و توسعه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی جریان جدیدی را در حوزه اقتصادی به وجود آوریم،گفت: امسال وزارت صنعت در مسیر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توجه ویژه ای را به بخش تولید می‌کند

حسین ابوئی مهریزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری هر‌ساله با توجه به مقتضیات و شرایط کشور نام هایی را برای سال تعیین می‌کنند، اظهارداشت: امسال کشور در فضای روشنی قرار گرفته و مقام معظم رهبری هم تأکیدات زیادی را برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دارند.

وی با بیان اینکه باید امسال در یک حرکت جدی با تداوم و توسعه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی جریان جدیدی را در حوزه اقتصادی به وجود آوریم، افزود: مقام معظم رهبری در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تأکیدات زیادی را بر اجرای این سیاست ها با محوریت بخش خصوصی دارند که این موضوع باید مورد توجه تمام بخش ها قرار گیرد.

معاون وزیر صنعت اضافه کرد: اقتصاد بدون تولید بی معنا است و باید توسعه این حوزه مورد توجه تمام بخش ها قرار گیرد. البته به اعتقاد بنده صرفاً دولت متولی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی نیست بلکه اجرای این سیاست ها باید از سوی تمام بخش ها انجام شود.

وی با اشاره به اینکه وزارت صنعت هم در راستای برنامه‌های دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدامات لازم را انجام خواهد داد، گفت: امسال وزارت صنعت در مسیر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توجه ویژه ای را به بخش تولید می‌کند.

کد خبر 5989

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =